Agility

Agility běhám s Markétou. Začal jsem v 7 měsících v KK Zetor, později jsme přešli do KK Šlapanice. Tam nás začala cvičit Pavlína Vorlová, potom  chvíly  Dana Sedláková a ted už nás má snad na pořád Marie Vymazalová.

Agility mě hrozně baví a mou  paničku taky, i když se se mnou dost nadře!!!

10.6.2007 - takhle trénuji na chalupě

.
.
28.6.2007 ...a takhle ve Šlapanicích
.

*28.10.2007  - moje první neoficiální závody se konali v klubu agility Blansko. Běželi jsme tam dva parkury jeden vám sem dala Merkéta dala, na tomto parkuru jsme dostali DIS.

* Vánoční závody jsem si hodně užil, protože byli na našem cvičáku mezi mími kamarády. Nevím jestli byla moje panička spokojená,  ale já ano, za svůj výkon se nestydím,  protože jsem snad nic až tak moc nezvoral. Byli jsme třetí v kategorii skorozávodníků.

Já v kruhu                                                                                     ..... a s cenou

*16.12.2007 - vánoční závody ve Šlapanicích

Moji kamarádi ze cvičáku

Z leva: Janča a Bárny, Klára a Endy, Lucka a Rikinkou a Aeiry, Karolína a Inés, Markéta a já , Martina a Rika, Peťa a Gipsy

*Druhé NEOFICIÁLNÍ závody se konaly 6.4.2007 na brněnské veterině. Nedopadli sme dvakrát dobře, byl tam jen jeden závod v jednotlivcích a druhý smíšená družstva z každé kategorie jedna dvojice. V obou jsme dostali DIS... V jednotlivcích to byla moje chyba šel jsem se podívat na látkový tunel a to detailně  ten druhý to byla chyba všech z našeho týmu...

*Naše PRVNÍ OFICIÁLNÍ závody se konaly na KK Zetor v Brně dne 28-29.4.2008. Byli to dvoudení zkoužky a soutěžili jsme v kategorii LA1. Byli dva dny, první den. 1. běh jsme doběhli čistě a skončili na krásném PRVNÍM místě, 2. jsme se DISkvalifikovali protože si markéta spletla trať. Druhý den 1. běh jsme doběhli s 5 trestnými body za chybu ve slalomu, ale i přez to jsme dkončili na 2. místě. 2. běh jsme dostali opět 5 trestných bodů.    Rozhodčí: Lenka Pánková

- jeden den na cvičáku  nám Maruška říkala že by jsme se mohli zůčastnit Mistrovství ČR mládeže, ale že na ni nám zbývá zaběhnout jednu zkoušku na V. Tak jsme se rozhodli jet do Ostravi k Permonikům na zkoužky.

* Druhé Oficiální závody na Permoníku v Ostraně dne 2.8.2008. 2X Zkoužka... Rozhočí: Jaroslava Podmolová      První parkur jsme zaběhli na V s 5 trestnímy body na 2.místě. Druhý parkur jsme doběhli s 10 trestnými body na 5.místě a v součtu jsme skončili na 3.místě. Těmito závody jsme splnily podmínky jak na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MLÁDEŽE, tak i postup do kategorie LA2.

*Mistrovství ČR mládeže konalo se 23-24. 8.2008 v  Horkce nad Moravou. Rorhodčí: Stainer Michael, Alice Glöcknerová. Hlavní rozhodčí: Lenka Pánková.  Na Mistrovství už se nám nedařilo jako na předchozích závodech. Běželo se dohromady 5 parkurů a mi doběhli bohužel jen jeden.

*další Oficiánlí závody na Ranči Loučka 21.9.2008. Rozhodčí: Diviš. Běžel jsme Jumping, Open a Zkoužku. Ve všech třech bězích jsme se bohužel diskvalifikovali jelikož Sam přestal po mistrovství vnímat co má na parkuru dělat a běhal si svou trasu...

*Ofic. závody na domáčí půdě ve Šlapanicích 28.10.2008. Opět se běžel Jumping, Open a Zkoužka. Rozhodčí: Jaroslava Podmolová. První parkur byl Jumping: měli jsme jen jedno odnítnutí dokud jsme se opět nediskvalifikovali bohužel. jinka by to znamenalo 5 trestních bodů. Druhý parkur Zkoužka LA1: měli jsme 1 odmítnutí a 1 chybu, takže 10 trestných bodů a konečné 7.místo se známkou VD. Třetí parkur byl Open: Doběhli jsme bez jediné chyby a odmítnutí jsme taky neměli ale jelikož pejsek který běžel v kat. Medium se "vyčůral" na parkuru, Sam se u toho zastavil a začal to čichat. bohužel drahé vteřinky ubýhali a mi doběhli do cíle po časovém limitu takže jsme obdrželi 5 trestných bodů. Zkončili jsme nakonec na 23. místě ze 43.... v konečném součtu sme neuspěli kvůli první diskvalifikaci.

* na další závody jsme se vydali až 9-10.4.2009 na KK Zetor.  Rozhodčí: Lenka Pánková.To už nás le Majka přemluvila Přihlásit se do LA2 jelikož je na přestup rok. Byly to opět Dvoudení zkoužky. První den: 1.parkur jsme se Diskvalifikovali... 2.parkur: jsme už doběhli Bohužel se dvěma chybami a ještě trestné body za čas a už bylo na světě 18,80 trestných bodů.tím pádem známka D. Druhý den: 1. i 2. parkur jsme se diskvalifikovali. Tyto závody se nám nepovedli a doufala jsem že se zlepšíme.

*Závody Agility Hrušky 19.4.2009 Rorhodčí: Jaroslava Podmolová. První parkur Jumping: v tom jsme se diskvalifikovali. Druhý parkur Open:v tom jsme měli jen    2 chyby to by znamenalo 10 tr. bodů ale opět sme nestihli čas a dostali jsme 7,34 tr. b. dohromady 17,34... Třetí parkur Zkoužka: v té jsme se dikvalofikovali.